Title
Deze dag stond in het teken van de tienkamp en de stapavond. De tienkamp ging om 11.00 uur van start, helaas liet het weer deze ochtend te wensen over (bewolkt, bewolkt en nog eens bewolkt). Maar dat mocht de pret niet drukken want alle teams gingen vrolijk van start.........
Niet elk onderdeel bleek geslaagd voor onze jongeren, want wie wil nou ‘Plop en Kwebbel’ uitbeelden bij Hints of een vaag tennisklep spel op het strand spelen. In intieme poses werden bij het kinbal tennisballen via kin en lichaam overgegeven. Het watervolleybal werd enthousiast gestart totdat de badmeester wederom ons plezier verstoorde. Dus werd het volleybal omgezet naar een estafette.
Om ongeveer 15.00 uur brak dan eindelijk die langverwachte zon door en steeg de temperatuur vrij snel. De spelletjes in het zwembad werden daardoor stukken aangenamer. 
De tienkamp bestond onder andere uit basketbal, lepels duiken, Spaans vertaalspel, kinbal, rond de paal rennen en puzzel oplossen, ping pong, schieten, hints en tenniskleppen. 
Na afloop van de tienkamp was het tijd om lekker te relaxen bij het zwembad en/of het strand, na te praten of alvast voor te slapen voor de eerste stapavond.
En dan EINDELIJK (voor de liefhebbers) om 22.00 uur de stapavond......onder luid gejuich werd deze aankondiging ontvangen. Er werd druk gedouched, getut, gefohnd en geschoren om zichzelf mooi te presenteren in het nachtleven van Torremolinos.

De thuisblijvers hebben in de bar van het hotel naar een show van het animatieteam gekeken en onder het genot van een drankje lekker hebben gekletst. Eenmaal aangekomen in de discotheek werd het camerateam compleet geweerd.....eindelijk rust!!!! Deze rust was echter van korte duur want het is ze toch gelukt om binnen te komen en zijn er hele leuke opnames gemaakt. Er werd veel gedanst en gelachen en de sfeer was heerlijk ontspannen. Om 1.45 uur was het tijd om terug te gaan en om 2.00 uur was iedereen weer op zijn of haar kamer om na te genieten van deze dag en weer op te laden voor dag 4.














